Choď na obsah Choď na menu
 


Harichovo priznanie: Šeps mi núkal marihuanu

29. 5. 2011

Adela si pozvala do svojej šou Jana Bendiga aj preto, aby objasnil, či sa naozaj oženil, ako sa to písalo v bulvárnych médiách.

„Neoženil som sa. Bolo to v rámci jedného rómskeho festivalu, išlo o rekonštrukciu rómskej svadby, kde ja som hral ženícha. Médiá to nafúkli a všetci písali o tom, že som sa naozaj oženil,“ hovoril Bendig, ktorý prezradil, že reálnu svadbu by chcel mať, keď bude mať 26 rokov.

Spolu s Janom Bendigom, ktorý účinkoval v prvej ČSS a skončil štvrtý, bol v Adela show aj čerstvo vypadnutý Martin Harich, ktorý v Superstar spôsobil medzi mladými fanúšičkami doslova ošiaľ, niekoľkokrát sa stalo, že mladé dievčatá počas jeho vystúpenia odpadávali. Aj Evita priznala, že jej dcéra sa po jeho vypadnutí doma zrútila.

„Ono sa to vraví, že odpadávali kvôli mne, ale podľa mňa to bolo z toho tepla. V hale je naozaj strašné horko,“ zahováral skromne Harich. Adelu Banášovú zaujímalo, ako vnímal to, keď dievčatá vydávali divné zvuky...“oni sú trochu šialené...už od neadertálcov to bolo predsa tak, že chlap by mal ísť za ženou, aj mňa to tak rodičia učili,“ smial sa Martin.

Prišla reč aj na marihuanu v súvislosti s Michalom Šepsom. „Nenúkal ťa niekedy? Nenútil ťa niečo pašovať?", spýtala sa s humorom Adela.

„Ja mám takú zásadu, že nie, aj keď ma núkal.“ Na margo Šepsa ešte dodal „my sme si delili fanynky. Ja som mal tie slušné a on tie neslušné.“